Dne 12.5.2011 se z nás stal patron IT (PATRON-IT s.r.o.). Prosím, navštivte naše nové stránky www.patron-it.cz. Stránky itsluzby.eu již nejsou aktuální.

Komplexní služby v oblasti IT

Správa serverů, sítí, stanic a notebooků

Rackový server

Instalace a konfigurace nových zařízení, programů. Kontrola počítačů na nebezpečný software, bezpečnostní chyby, špatné nastavení a následná náprava. Vzdálená správa a podpora Vašich zařízení. Pravidelné kontroly, monitorování zařízení a předcházení problémům. Zajištění zálohování dat, kontrola současného způsobu zálohování.

Návrh a realizování nových firemních sítí a implementace

Sítě

Návrh sítí pro malé a střední firmy. Realizace kabeláže, bezdrátového připojení, virtuálních sítí. Řešení na základě technologií Microsoft Windows, Microsoft Active Directory nebo GNU/Linux. Doporučení potřebného softwaru a jeho nastavení.

Tvorba a správa webových prezentací

WWW

Návrh a vytvoření nových webových prezentací či informačních systémů. Zajištění úpravy, údržby a vylepšování současných webových prezentací. Zvýšení návštěvnosti a kvality Vašich webových stránek pomocí SEO optimalizace. Správu on-line reklamních kampaní Google AdWords a Seznam Sklik.

Poradenství a konzultace

Poradenství

Konzultace v oblastech zavádění nových technologií, řešení Vašich požadavků a potřeb, legalizace nelegálního softwaru, zabezpečení sítí, zálohování dat. Zanalyzování Vaší současné situace a snížení výdajů, přímo či nepřímo souvisejících s IT, zvýšením spolehlivosti Vaší výpočetní techniky, aktivním monitoringem, předcházením problémům s výpočetní technikou, nahrazením komerčního softwaru nebo změnou licencování a optimalizací on-line reklamních kampaní Google AdWords a Seznam Sklik.

Dodávky HW a SW

Dodávky HW

Zajištění nového či repasovaného HW za ceny srovnatelné či nižší než v internetových obchodech. Doporučení optimálního licencování softwaru, jeho dodání a správa licencí.

V klíčových slovech

Administrace sítě, externí správa informačních systému (IS), konzultace v oblasti IT (poradenství), outsourcing IT (HW/SW), prodej softwaru a hardwaru, servis výpočetní techniky (počítačů (PC), notebooků (NB), serverů a sítí), zabezpečení sítí. Všechny tyto služby jsou poskytovány v rámci Brna s výjezdem zdarma.