Dne 12.5.2011 se z nás stal patron IT (PATRON-IT s.r.o.). Prosím, navštivte naše nové stránky www.patron-it.cz. Stránky itsluzby.eu již nejsou aktuální.

Možnosti spolupráce

Jednorázový servis

Mince

Řešení jednotlivých problémů či potřeb, když nastanou. Cena služby závisí na délce času stráveného řešením a typu prováděné práce. Zákazníkům, kteří mají zájem pouze o jednorázový servis, není poskytována telefonická podpora, monitoring, předcházení problémům, ani správa licencí a hesel.

Příklad: Servis zavirovaného počítače u zákazníka s dobou opravy 1,5 hodiny vyjde na cca 750 Kč bez DPH.

Expresní servis na dálku

Vhodné pro:

Účtuje se každá započatá půlhodina. V nepracovní dny a po šesté hodině večerní je účtován příplatek. Cena půlhodiny práce je 300Kč (bez DPH).

Pravidelný servis (smluvní)

Podané ruce

Práce probíhají na základě uzavřené smlouvy. Smluvní zákazníci mají nejvyšší prioritu, v ceně mají také vzdálenou podporu při problémech s jejich výpočetní technikou a telefonickou podporu. Každý měsíc je u zákazníka prováděna pravidelná kontrola stavu výpočetní techniky. Reakční doba je zpravidla v den nahlášení problému, případně ihned, pokud je možná vzdálená podpora.

Práce pro smluvní zákazníky jsou většinou vykonávány za fixní měsíční částku, ve které je zahrnut kompletní servis. Podmínky smluvní spolupráce mohou být domluveny i individuálně dle přání zákazníka.

Příklad: Migrace všech aplikací a dat na nový server při selhání starého serveru bude provedena pro smluvního zákazníka v rámci fixní částky bez ohledu na odpracovaný čas.